KonekTel
Choose language

APX™ 3000

APX3000_front_view
APX3000_front_viewAPX3000_left_viewAPX3000_right_viewAPX3000_complex_view

Pracujete jako agent v utajení nebo se podílíte na speciálních operacích? Ani v jednom z těchto případů se neobejdete bez bezpečné komunikace a potřeby splynout s okolím. Nezbytností je pro Vás okamžité navázání spojení a možnost skrytě ovládat radiostanici tak, abyste ji mohli mít ukrytou například v batohu, tašce nebo pod oblečením. Jste závislí na souvislém pokrytí v budovách, na ulicích a na obtížně dostupných místech. Z těchto důvodů je přenosná radiostanice APX 3000 P25 ideální posilou Vašeho týmu.

Vlastnosti
Dokumenty

Díky radiostanici APX 3000 P25 s technologií TDMA budou Vaši lidé nenápadní a zároveň budou neustále ve vzájemném kontaktu, aniž by byly používané radiostanice vidět. Útlé a lehké tělo této radiostanice je doplněno bezdrátovým příslušenstvím pro řešení kritických úkolů, které je zárukou vysoké bezpečnosti, prvotřídní flexibility a snadné modularity.

DISKRÉTNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Radiostanice APX 3000 byla vyvinuta pro operace prováděné v utajení, a proto nedisponuje tradičními ovládacími prvky jako je klávesnice, displej, reproduktor nebo mikrofon. Tato kompaktní radiostanice se štíhlým tělem totiž funguje prostřednictvím svého příslušenství a pokud by tedy někdy došlo ke ztrátě spojení s příslušenstvím, komunikace realizované přes radiostanici Vás neprozradí! Riziko odhalení jsme dále snížili tím, že jsme ztlumili osvětlení radiostanice a zrušili zvukový výstup, aby Vaši agenti nebyli nikdy prozrazeni. Radiostanice APX 3000 nabízí celou řadu diskrétního příslušenství od třídrátového pohotovostního naslouchátka až po sadu diskrétního audiopříslušenství pro kritické úkoly s různými typy bezdrátových sluchátek do uší, které vypadají naprosto stejně jako komerčně dostupná sluchátka. Vaše tajní agenti tak mohou vyrazit do terénu každý s jinými sluchátky, aby se vzájemně nepodobali.

SPLYNOUT S OKOLÍM

Radiostanice APX 3000 s vysokým výkonem umožňuje diskrétní komunikaci Vašich agentů bez vyvolání nežádoucí pozornosti nebo působení rozruchu. Díky široké nabídce příslušenství pro kritické úkoly si mohou sami zvolit, jakým způsobem budou radiostanici nosit – zda si ji připnou k pásku, nebo ji uloží do batohu, tašky nebo peněženky, budou ji mít přímo na těle, nebo ji svěří jinému členovi týmu, který se může pohybovat až v 9metrové vzdálenosti. Pohodlné, diskrétní naslouchátko je ideálním pomocníkem pro ochranku v oblecích a bezdrátová bluetooth sluchátka Mission Critical Wireless Bluetooth® pro kritické úkoly zase nerozeznáte od běžných sluchátek – Váš agent tak vypadá, jako kdyby telefonoval nebo poslouchal hudbu. Volitelným doplňkem je flexibilní anténa, kterou lze připevnit k tělu nebo ji skrýt pod oblečení. Radiostanici lze dále doplnit o bezdrátové PTT tlačítko pro kritické úkoly usnadňující bezdrátovou komunikaci přes radiostanici, kterou můžete mít ukrytou na jakémkoli místě.

BEZPEČNOST, NENÁPADNOST A SPOJENÍ S OSTATNÍMI

Radiostanice APX 3000 je ideálním pomocníkem, pokud potřebujete dosáhnout dokonalejšího přehledu o situaci a zvýšit bezpečnost. Rychlé a bezpečné spárování dotykem umožňuje Vašim lidem spárovat zařízení s radiostanicí třeba při oblékání, ve vozidle během přesunu, nebo přímo při akci. Další funkce nabízejí aplikace jako např. GPS lokátor nebo hlášení problémů a ztrát. Tyto aplikace v reálném čase sledují umístění všech agentů a podávají okamžitou výstrahu, pokud se některý z nich dostane do problémů. Radiostanice APX 3000 je zpětně i dopředně kompatibilní se všemi radiovými systémy Motorola pro kritické úkoly a díky tomu se můžete spolehnout na možnost propojení Vaší hlasové komunikace se všemi stávajícími zařízeními a systémy Motorola.

Poslat odkaz na e-mail

Kontaktujte specialisty z KonekTelu

Napsat nám můžete na obchod@konektel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

KonekTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5