KonekTel
Choose language

APX™ 6000XE

APX6000XE_M3_front_view
APX6000XE_M3_front_viewAPX6000XE_front_viewAPX6000XE_M3_front_view
Uprostřed žáru ničivého požáru nebo v kouři hořící budovy si nemůžete dovolit bojovat s ovládacími prvky radiostanice, nebo se potýkat se špatným zvukem ztěžujícím porozumění povelům ze základny. Potřebujete radiostanici, která bude tak spolehlivá a tak zaměřená na potřeby zásahových složek, že se její použití pro Vás stane druhou přirozeností. Ve spolupráci se složkami prvního zásahu z celého světa jsme vyvinuli sérii radiostanic APX™ nabízející vyšší bezpečnost a odolnost než konkurenční výrobky. Extrémně pevná konstrukce těchto zařízení, které lze snadno ovládat i v rukavicích, v sobě navíc ukrývá inovativní technologická řešení.
Vlastnosti
Dokumenty

Radiostanice APX 6000XE je jakýmsi „drobným velikánem“ – tato malá, jednopásmová radiostanice s extrémní ergonomií a vynikajícím zvukem si poradí s obtížnými úkoly, jako je například zajištění komunikace hasičské služby nebo záchranné zdravotní služby. Vysílací a přijímací radiostanice APX 6000XE byla vyvinuta pro extrémní podmínky, a proto nabízí ještě větší bezpečnost.

SKUTEČNÁ ODOLNOST

Každý prvek radiostanice APX 6000XE byl navržen s ohledem na potřeby zásahových jednotek poskytujících první pomoc: radiostanice nabízí velký horní displej s inteligentním osvětlením, díky kterému jsou informace okamžitě viditelné, byť jen letmým pohledem. Nezvykle velké ovládací prvky se snadno používají i v tlustých rukavicích, v nichž pohodlně nastavíte i hlasitost a radiový kanál. Veliké je i pohotovostní tlačítko pro nouzové situace. Radiostanice splňuje vojenské standardy odolnosti MIL, je vybavena certifikáty FM a nabízí i možnost barevných krytů. Ač je přenosná, je to dříč, na kterého se můžete spolehnout i v těch nejdrsnějších podmínkách.

HLASITÝ A SROZUMITELNÝ ZVUK, POTLAČENÍ ŠUMU A HLUKU

Chvátáte k případu vyžadujícímu rychlou lékařskou pomoc? Vysíláte zprávy z hořící krajiny? Ve všech takových situacích potřebujete křišťálově čistý zvuk, který Vám poskytne právě radiostanice APX 6000XE. Je vybavena dvěma mikrofony, které jsou schopny detekovat hlas vysílající osoby a zároveň potlačit rušivé zvuky z okolí. Radiostanice APX 6000XE je vybavena nejnovějším digitálním hlasovým vokodérem AMBE a zároveň nabízí extrémní zvukový profil snižující hluk na pozadí a zlepšuje srozumitelnost hlasu. Unikátní mřížka chránící reproduktor navíc lépe odvádí vlhkost, a komunikace tak může nepřetržitě probíhat bez ztráty síly.

Poslat odkaz na e-mail

Kontaktujte specialisty z KonekTelu

Napsat nám můžete na obchod@konektel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

KonekTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5