KonekTel
Choose language

Dispečerská konzole TETRA

Controle Room Solution
Controle Room Solution

Snadno použitelné, flexibilní a přizpůsobitelné uživatelské rozhraní.

 
Optimalizujte provoz svého řídícího centra pomocí nejnovějších dispečerských systémů. Dispečerské konzole Motorola poskytují spolehlivou komunikaci pro maximální využití provozu řídícího centra vaší společnosti.
Vlastnosti
Dokumenty

Dispečerská konzole Motorola MCC 7500 IP je určena pro usnadnění složité práce dispečera kriticky významné rádiové komunikace.

 

Konzole zahrnuje grafické uživatelské rozhraní (GUI) Elite, dotaženého k dokonalosti v průběhu mnoha let užívání v dispečerských aplikacích. Toto rozhraní usnadňuje migraci a minimalizuje požadavky na školení uživatelů. Intuitivní a přehledné rozhraní je založeno na Microsoft Windows® a využívá snadno rozpoznatelné ikony a aliasy. Rozhraní je flexibilní a přizpůsobitelné, a poskytuje několik vrstev obrazovek (složek) pro uspořádání zdrojů podle agentury, směny nebo jiných kritérií podle požadavků uživatele konzole. Trunkové a konvenční rozhlasové kanály lze přizpůsobit různými ovládacími prvky, jako je například stav aktualizací, volba frekvence, tónová volba/bez tónové volby,  či individuální ovládání hlasitosti, podle uživatelských preferencí. Ovládací prvky kanálů mohou být zcela nebo částečně zobrazeny, nebo naopak skryty pro úsporu místa na obrazovce. Zaneprázdnění dispečeři mohou reagovat na zmeškaný hovor pouhým kliknutím na položku v protokolu činností. Počet hovorů a informace o hovorech, které se zobrazují v protokolu činností,  je možné přizpůsobit tak, aby vyhovovaly potřebám uživatele. Stav pomocných vstupů a výstupů je obvykle interpretován z grafického uživatelského rozhraní s použitím známých grafických ikon, jako je znázornění otevřených nebo zavřených dveří.

 

Dispečerská konzole MCC 7500 je řešení pro kontrolu a řízení pro kriticky významné činnosti na bázi IP navržené tak, aby zajistilo optimální kvalitu zvuku a spolehlivou komunikaci. Jednotlivé pozice konzole jsou připojeny přímo k IP síti, která podporuje komunikaci jak s trunkovými, tak konvenčními radiostanicemi i další činnosti dispečinku.  Integrace pozic MCC 7500 do radiokomunikačního systému umožňuje plné E2E šifrování hlasu pro bezpečnou komunikaci, přednostní vyřizování tísňových volání a agenturní rozdělení. Každá konzole je centrálně nakonfigurovaná a spravovaná správcem sítě, což zajišťuje potřebnou efektivitu.

Dokumenty ke stažení
Poslat odkaz na e-mail

Kontaktujte specialisty z KonekTelu

Napsat nám můžete na obchod@konektel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

KonekTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5