KonekTel
Choose language

Integrované řízení terminálů TETRA (iTM)

iTM
iTM
Manuální programování všech radiostanic není jen časově náročné, ale snižuje i vaši produktivitu.
 
Automatizací procesu programování radiostanic TETRA pomáhá integrované řízení terminálů (iTM) organizacím dosáhnout větší úspory provozních nákladů.
 
iTM zjednodušuje práci správce radiostanic Tetra. Systém umožňuje automatizaci úkolů, jako jsou změny složení souboru radiostanic či aktualizace softwaru, a usnadňuje tak audit vlastněných radiostanic i implementaci nových verzí softwaru pro jejich správu.
 
Pro optimalizaci vašich investic je iTM k dispozici  jako samostatně, tak v konfiguraci klient-server, pro  různé velikosti souboru radiostanic.
Vlastnosti
Dokumenty

Manuální programování všech radiostanic není jen časově náročné, ale snižuje i vaši produktivitu. Díky centralizaci a automatizaci programování radiostanic a údržbě a aktualizaci softwaru  je náš systém integrovaného řízení terminálů (iTM) odpovědí na volání po jednoduchém a efektivním přístupu k řízení radiostanic v terénu.

VYBERTE SI SVÉ ŘEŠENÍ MOTOROLA iTM

  • Zajišťuje rychlé, flexibilní a řízené změny a vylepšení některých nebo všech vašich radiostanic
  • Zajišťuje snadné rozšíření systému a prodlužuje dobu provozu radiostanic pro rychlou návratnost vašich investic
  •  Jednodušší instalace díky řešení, které kombinuje nabíjení a programování radiostanic
  • Robustní a variabilní řešení vám, umožňuje začít v malém, a postupně soubor rozšířit až o 150 tisíc radiostanic
  • Umožní vám na první pohled vidět stav vašich radiostanic a aktivity jejich správců
  • Umožňuje vzdálenou správu multimediálního obsahu uloženého ve vašich radiostanicích pro efektivnější sdílení informací.

Řešení Motorola iTM používá systém zadávání úkolů pro efektivní správu terminálů po síti. Tyto práce zahrnují širokou škálu rutinních úkolů, jako jsou změny složení souboru radiostanic, aktualizace softwaru a aktivace zakoupených funkcí.

INTEGROVANÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ TERMINÁLŮ TETRA SPOLEČNOSTI MOTOROLA SOLUTIONS

Systém řízení terminálů iTM založený na centralizované architektuře používá server pro řízení programovacích úloh. Tato centralizovaná architektura přináší řadu výhod a značně zjednodušuje zrušení nebo úpravu úloh, a v případě potřeby usnadňuje i přenos úloh to vzdálených stanic. Dalším přínosem je to, že několik správců radiostanic (uživatelé klienta) může současně nastavit univerzální programovací úlohy z jakéhokoli výhodné pozice.

ZJEDNODUŠENÍ SPRÁVY MAJETKU

Pro zjednodušení auditů radiostanic jsme vytvořili centrální úložiště pro ukládání stavu jejich programování, které lze snadno integrovat do stávajících systémů správy aktiv prostřednictvím exportu XML nebo dokonce přes volitelný náhled SQL databáze. Lze také propojit stávající systémy pro správu aktiv s iTM a tak definovat programování úlohy přímo prostřednictvím datového XML importu objektu.

INTEGRACE SE STÁVAJÍCÍMI PRACOVNÍMI POSTUPY

Systém pro správu terminálů iTM se dokonale hodí pro radiostanice, provozované v přední linii. Vaši zaměstnanci mohou jednoduše umístit své radiostanice do určených programovacích stanic, takže když je zapotřebí provést aktualizace,  může se tak dít automaticky, bez dopadu na produktivitu práce.

Poslat odkaz na e-mail

Kontaktujte specialisty z KonekTelu

Napsat nám můžete na obchod@konektel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

KonekTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5