KonekTel
Choose language

WAVE 5000

WAVE 5000
WAVE 5000WAVEWAVEWAVE

Push-to-Talk jak si přejete, kdykoliv si přejete.

 

S WAVE 5000 Push-to-talk (PTT) se komunikace se mění k lepšímu. Nyní můžete propojit a spravovat širší PTT komunikační prostředí pomocí širokopásmové sítě pro propojení počítačů a mobilních zařízení s radiostanicemi a telefonií. Díky klientským aplikacím WAVE budou vaše týmy efektivnější i se stávajícími přístroji a předplacenými sítěmi, a získáte možnost bezpečně připojit a spravovat tisíce uživatelů v reálném čase.

 

S dokonalou dostupností širokopásmových sítí a inteligentních zařízení může vaše organizace naplánovat a zavádět nové komunikační strategie, které kombinují osvědčené funkce radiostanic s větším dosahem a dostupností širokopásmového připojení. Push to talk (PTT) komunikace se tak mění k lepšímu.

Vlastnosti
Dokumenty

ZAŘÍZENÍ VHODNÉ PRÁVĚ PRO VÁS

Je jasné, že pracovníci, kteří při své práci využívají komunikaci pomocí radiostanic, s sebou nechtějí neustále nosit robustní sluchátka. Možná jste náčelníkem policie a chcete získat přístup ke své digitální radiostanici ASTRO 25 nebo TETRA ze svého iPhonu, zatímco jste na konferenci. Možná jste vládním agentem, pracujícím v utajení, a bylo by pro vás ideální spojit se se svými kolegy pomocí svého Androidu se sluchátky, a zůstat tak nenápadný. Za každým policistou na obchůzce, agentem v akci, hotelovým pracovníkem, skladníkem či četou údržby na železnici stojí pomocný personál, který jim může prostřednictvím PTT komunikace s využitím chytrých telefonů, tabletů nebo PC poskytnou často životně důležitou podporu z jakéhokoliv místa – a přesně to WAVE 5000 umožňuje.

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SYSTÉM S WAVE 5000

WAVE 5000 je víceprvková softwarová platforma a sada aplikací pro integraci stávajících i budoucích komunikačních technologií. Cíl je jasný - odstranit technické překážky pro zabezpečení okamžité PTT komunikace a umožnit komukoliv bezpečně komunikovat z jakéhokoliv zařízení přes libovolné IP sítě s jiným zařízením v reálném čase. WAVE umožňuje téměř neomezený počet simultánních datových toků v rámci jedné IP sítě. Prostřednictvím těchto kanálů, určených pro hlasové přenosy nebo pro systémová data, dojde k propojení uživatelů a jejich zařízení, takže se vy a vaše týmy můžete těšit ze skutečně jednotného komunikačního prostředí, které poskytuje bezpečný přístup k lidem, informacím a systémům, které jsou rozhodující pro jejich role a odpovědnosti. Dosažení tohoto cíle vyžaduje nesmírně technicky sofistikovaný systém, který však musí zůstat snadno použitelný a zachovat si flexibilitu implementace.

INSTALACE SYSTÉMU WAVE 5000

Při většině instalací je obvyklé použití hostovaných řešení, kdy je WAVE software fyzicky nainstalován a provozován na vašem serveru, a to zejména v  případech organizací se zvýšenými nároky na bezpečnost datové sítě, nebo v případech, kdy má organizace rozsáhlé investice a kapacity v oblasti IT infrastruktury. Alternativní možností je umístění aplikací WAVE do cloudu, odkud jsou přístupné přes privátní sítě. Cloudové PTT služby mají nesporné výhody, jako je přístup k nejnovějším verzím softwaru aplikací WAVE a výrazně nižší náklady na IT. Společnost Motorola vám dává na výběr. Komunikaci prostřednictvím aplikací WAVE lze zřídit oběma způsoby – jak lokálně, tak přes cloud, což vám dává flexibilitu, pokud jde o rozsah, instalaci a efektivní podporu komunikace i v podmínkách rozvíjejících se potřebám vaší organizace.

Dokumenty ke stažení
Poslat odkaz na e-mail

Kontaktujte specialisty z KonekTelu

Napsat nám můžete na obchod@konektel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

KonekTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5