KonekTel
Choose language
ČeštinaCZ
 EN

ST7500 TETRA Kompaktní radiostanice

st7500-long-antenna-no-dust-cap
st7500-long-antenna-no-dust-capst7500-back-no-dust-cap

Náročné situace vyžaduje speciální druh komunikačního zařízení, které je snadno ovladatelné, přesto však robustní a dostatečně schopné, aby tuto práci provedlo. ST7500 je kompaktní rádio TETRA, které váží méně než 200 gramů, takže je snadné nositelné a efektivní.

Navzdory své velikosti je výkon špičkový, s nejdůležitějšími funkcemi, jako je komprese s více pásmy pro hlasité a čisté zvuky, hybridní anténu a nejnovější technologie Bluetooth® 4.1 LE pro spolupráci s řadou doplňkových zařízení a bezdrátového příslušenství. Ať už reagujete na nečekané údálosti v centru města nebo se zabýváte dopravní nehodou, ST7500 poskytuje nejenom důstojníkům bezpečnostních složek zařízení, které je plně schopné a snadno použitelné ve chvílích, které jsou důležité pro optimální odezvu a bezpečnost.

Vlastnosti
Dokumenty

Kompaktní a lehká 

Model ST7500 zajišťuje veřejnou bezpečnost v malém a lehkém provedení díky své hybridní anténě, která se snadno nosí díky váze méně než 200g.

Robustní design

Vyrobená a testovaná podle standardů MIL STD 810 D / E / F / G s hodnocením IP65 a IP67 a životností baterie až 22 hodin. 

Jednoduché ovládání

S intuitivním uživatelským rozhraním, hmatovými tlačítky, jednoduchou klávesnicí a jasným displejem OLED umožňuje ST7500 reagovat na mise, nikoliv na rádio.

Frontline Capable 

Díky nekompromisnímu pokrytí a díky vysoké citlivosti přijímače a přenosovému výkonu 1,8 Wattu a integrovanému GNSS je ST7500 plně schopen čelní linky.

Poslouchejte a mluvte

Model ST7500 poskytuje hlasitý a jasný zvuk pro kritickou komunikační komunikaci, a to i v hlučném prostředí, i přes malou velikost s pokročilými zvukovými funkcemi.

Připojte se a spolupracujte

Model ST7500 je připraven k připojení a spolupráci s konektorem MAC13 GCAI a integrovaným rozhraním Bluetooth® 4.1 LE k řadě zařízení a příslušenství.

Kontaktujte specialisty z KonekTelu

Napsat nám můžete na obchod@konektel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

KonekTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5