Výzkum a Vývoj
Společnost disponuje vlastním vývojovým oddělením. Toto oddělení se zabývá výzkumem možností a vývojem individuálních řešení pro zákazníky a skládá se ze zkušených odborníků. K dispozici má moderní zázemí, testovací techniku, analyzátory a mnoho dalšího. Oddělení zpracovává firemní požadavky na větší projekty, na specifické zakázky i na konkrétní požadavky na míru. Vývoj je koncipován tak, aby plně vyhověl všem známým světovým standardům a technologickým trendům.
 
Po zpracování vstupních požadavků je možné vypracovat řešení pro daného zákazníka, jak přes hardwarovou část, tak i vývoj softwarové části. Výstupem je tedy hardwarová komponenta, či software, pod kterým se může skrývat například aplikace na ovládání dané komponenty.
 
Vývojové oddělení vytváří přidanou hodnotu tou cestou, že k nabízeným firemním produktům je schopna nabídnou takovou implementaci na straně zámototrboauthorizedapplicationprovider.jpegkazníka, jakou on potřebuje tím, že je schopna vytvořit chybějící hardwarový či softwarový doplněk.dimetraauthorizedapplicationprovider.jpeg
ConnecTel, Inc.
Prazska 152
530 06 Pardubice
Czech Republic - Europe
Tel.: +420 466 857 120
Fax: +420 466 857 222
E-mail: sales@connectel-cz.com
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.