KonekTel
Choose language
ČeštinaCZ
 EN

VT-50

VT-50
VT-50VT-50VT-50VT-50
VT-50 je nejnovější produkt v oblasti osobních přenosných kamer. Tato lehká, diskrétní a snadno použitelná kamera, je navržena tak, aby zvyšovala Vaši bezpečnost. Lze ji nosit jako součást uniformy zaměstnanců a je tak připravena k okamžitému záznamu. VT-50 není náročná na manipulaci, záběry lze sdílet přes Wi-fi, což umožňuje okamžitou reakci.
Vlastnosti
Dokumenty

Vysoce kvalitní obraz a zvuk

Kamery nošené na těle se obvykle používají k ochraně lidí a k prokázání profesionality. S videem ve vysokém rozlišení 720p a vysoce kvalitním zvukem umožňuje VT50 týmům v první linii nahrávat videozáznamy na úrovni důkazů. Zachycení událostí z pohledu nositele přináší nový silný příběh.

Lehká, kompaktní a diskrétní

Týmy zaměřené na zákazníky potřebují diskrétní, ale vysoce výkonnou nositelnou videokameru. S hmotností pouhých 27 gramů je VT50 nejmenším a nejlehčím fotoaparátem společnosti Motorola Solutions pro nošení na těle. Kompaktní a lehký design VT50 pomáhá integrovat se do jakékoli uniformy a poskytuje bezkonkurenční flexibilitu nasazení.

Možnosti Wi-Fi streamování

Zvýšené situační povědomí je zásadní pro vytvoření bezpečného a produktivního pracovního prostředí. Streamování přes Wi-Fi umožňuje týmům velínu rychle reagovat na eskalaci situace. Díky možnosti současného živého vysílání a záznamu videa ve vysokém rozlišení po dobu až 1 hodiny na jedno nabití pomáhá VT50 vašim zaměstnancům cítit se bezpečně a chráněny.

Intuitivní ovládání a správa fotoaparátu

Díky pohotovostní době baterie až 3 měsíce v režimu okamžitého záznamu se VT50 snadno používá a spravuje, což znamená, že zaměstnanci s větší pravděpodobností přijmou novou technologii. Ovládání jedním dotykem a rychlé přidělování kamer dále zjednodušují ovládání VT50. Jednoduše přejeďte a zvedněte a přiřaďte kameru po dobu směny bez starostí.

 

 

Dokumenty ke stažení

Kontaktujte specialisty z KonekTelu

Napsat nám můžete na obchod@konektel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

KonekTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5