KonekTel
Choose language
ČeštinaCZ
 EN

VT-100

VT-100
VT-100VT-100VT-100VT-100
Záznamník incidentů VT-100 byl navržen tak, aby doplňoval vaši současnou bezpečnostní funkci a poskytoval zaměstnancům v celé organizaci další ochranu.  VT-100 je intuitivní a snadno ovladatelný, poskytuje až 6 měsíců pohotovostní výdrže baterie a dokáže zachytit až 4 hodiny zvuku a videa. VT-100 lze jednoduše připevnit na uniformy pro zaměstnance, je dostatečně malý a lehký, aby ho mohli nosit skutečně všichni a navíc vypadá jako odznak ID.
Vlastnosti
Dokumenty

Push-to-stream upozornění

Týmy velínu potřebují přehled o situacích na zemi, aby mohly efektivně reagovat. Upozornění Push-to-stream na VT100 poskytuje živé video do řídící místnosti, když uživatel stiskne tlačítko nahrávání.

Vyžaduje minimální interakci

Jednoduché ovládání a dlouhá pohotovostní doba na baterie zajišťují bezproblémovou integraci VT100 se stávajícími pracovními postupy. Video je na VT100 zabezpečeno, aby byla chráněna integrita vašich záznamů a podporována shoda s ochranou dat.

Doplňuje stávající CCTV

VT100 se hladce integruje se stávající infrastrukturou CCTV. Wi-Fi streamování kombinuje živé video nošené na těle s pevnými záznamy z bezpečnostních kamer. Poskytování lepší viditelnosti centralizovaným kontrolním týmům zlepšuje situační povědomí pro chytřejší reakci.

Zákaznicky příjemný vzhled

Lehká VT100 je navržena pro týmy, které čelí zákazníkům. Přizpůsobte si přední štítek svým logem a barvami značky, aby se VT100 stal nedílnou součástí uniformy vašeho personálu.

 

 

Kontaktujte specialisty z KonekTelu

Napsat nám můžete na obchod@konektel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

KonekTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5